Průběh ošetření

Objednání – telefonicky : 608 203 923 (toto je nejlepší..nejrychleji se určí termín, jak datumově, tak i časově) nebo lze i mailem (ideální určit časový limit….dopoledne, odpoledne)

Prvotní odborná konzultace včetně zkušebního ošetření – zcela nezávazná. Zde klientovi lékař teoreticky vysvětlí funkci pánevních svalů, působení metody Biocon, klient si vyzkouší ošetření – musím ho naučit jak na křesle „správně sedět“ a zjistit intenzitu ošetření, která je pro něj vyhovující.

Dále pokud se rozhodne ošetření absolvovat - kúra – 10 ošetření cca 2x týdně,

Konec kúry – při 10-tém ošetření probíhá tzv. kontrola s lékařem – posouzení vývoje – zlepšení stavu. 

Dále :

  1. pokud je stav vyhovující – ukončení terapie nebo udržovací cyklus : ošetření 1x za 2-4 týdny. ……..jedná se o svaly….neuroposilování             ( posilovnu)….takže když sice svaly vycvičíme a zpevníme, ale dále už nebudou pracovat, tak mají svaly tendenci zase postupně ochabovat.
  2. Pokud došlo ke zlepšení, ale není vše na 100% - pokračování v ošetřeních stále intenzivně.

Tímto ošetřováním nelze „předávkovat“. Máme klientky i  klienty( hlavně po operaci prostaty) , kteří chodí pravidelně již několik let a velice si to pochvalují. Jiné zase po vymizení problémů přestanou chodit a objeví se až opět problém nastane. Zde je riziko – klientka ( svaly) stárne – tzn. Poprvé jí mohlo stačit 10 ošetření, ale po dalších letech jich někdy musí mít více.. 

Pravidelnost : udržení výsledku a prevence dalších problémů

Průběh ošetření

VYŘEŠÍME VAŠE OBTÍŽE SPOJENÉ S OSLABENÝM PÁNEVNÍM DNEM

Přijďte vyzkoušet ošetření na přístroji BIOCON 2000.

Centrum zdraví Vinohrady s.r.o.

Lékařský dům — 1. patro

Cimburkova 31, Praha 3-Žižkov

Chcete se před vaší návštěvnou na cokoliv zeptat?

o vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os.údajů