Mužské pánevní dno

   Pro muže je obrovským překvapením, že i oni mají pánevní dno. Důvodem je spojení funkce pánevního dna pouze s inkontinencí a s pocitem, že se s touto problematikou potýkají pouze ženy.

Důvody, proč by i muži měli trénovat svoje pánevní svaly stejně pečlivě, jako v posilovnách věnují péči ostatním svalům.

   Pevné pánevní dno u mužů podporuje správnou erekci a oddaluje předčasnou ejakulaci. Pevné pánevní svaly poskytují varlatům větší svalovou oporu, zlepšuje se intenzita orgasmu a celkový prožitek ze sexu. Cvičené pánevní dno se lépe prokrvuje, což má za následek vyšší citlivost penisu a prodloužení doby erekce. Tím se u mužů zlepšuje sexuální výkonnost.

   V pozdějším věku se objevují problémy s prostatou, které velmi často končí operativním zákrokem. Proto, pokud víte, že Vás operace nemine, začněte s posilováním pánevního dna co nejdříve před zákrokem. A to stejné platí i v případech, že jste již operaci prodělali – opět – začít co nejdříve, ale na druhou stranu nikdy není pozdě. Trénink pánevních svalů pomáhá při regeneraci po všech operacích v oblasti pánve ( např. operace prostaty, močového měchýře nebo po úrazu ), odstraňuje problémy s případnou inkontinencí a urychluje návrat do sexuálního života

Mužské pánevní dno

Proč by měli muži posilovat svaly pánevního dna :

  • Pro správné držení těla - bezbolestná záda
  • Pro snížení rizika zbytnění prostaty
  • Po operativním zákroku s prostatou
  • V období výskytu problémů s prostatou
  • Při problémech s erekcí
  • Pro vyšší sexuální výkonnost
  • Při i malém náznaku inkontinenčních problémů, protože v budoucnu může tato začínající inkontinence vést ke zhoršení – únik moče, stolice či plynů

VYŘEŠÍME VAŠE OBTÍŽE SPOJENÉ S OSLABENÝM PÁNEVNÍM DNEM

Přijďte vyzkoušet ošetření na přístroji BIOCON 2000.

Centrum zdraví Vinohrady s.r.o.

Lékařský dům — 1. patro

Cimburkova 31, Praha 3-Žižkov

Chcete se před vaší návštěvnou na cokoliv zeptat?

o vaše data je u nás postaráno. Přečtěte si naše podmínky pro zpracování os.údajů